Karáskova Švestka se skořicí je intenzivní, úžasně voní, je skvělá na letní osvěžení i pro podzimní a zimní dny. Pro dospělé je vynikající i v kombinaci s vodkou či jiným alkoholickým nápojem. 

Jemná příchuť medu je ideálním základem pro kombinaci s mátou. Originální vyvážená chuť limonády, která se dá pít pořád.

Hledáte chutnou bylinkovou limonádu s intenzivní chutí? Mateřídouška s jahodou přináší české chutě v netradiční kombinaci. Kombinace bylinky se zralými jahodami je neotřelá, skvěle chutná a vrátí Vás do časů dětství.

www.kalabria.cz

www.facebook.com/kalabria1911

info@kalabria.cz

Opravdová chuť okurkového salátu. Intenzivní chuť okurky kombinované se špetkou máty není nadarmo hitem poslední sezony.  

Hruška je další typická chuť z českých zahrádek. Vybrali jsme si sladkou medovou hrušku a zkombinovali ji s rozmarýnem, kořením slaných pokrmů, který hrušce dodává jemně štiplavý a lehce voňavý tón.  

Levandule s bezinkou je kombinací voňavé levandule s českou bezinkou. Sladkokyselá bezinka s troškou cukru dává levanduli lahodnou harmonickou chuť.

MATERÍDOUSKA

S JAHODOU

MEDOVÁ

S MÁTOU

SVESTKOVÁ

SE SKORICÍ

OKURKOVÁ

S MÁTOU

HRUSKOVÁ

S ROZMARÝNEM

LEVANDULOVÁ

S BEZINKOU

LIMONÁDY

Karáskovu limonádu vyrábíme již v šesti příchutích - Mateřídouška s jahodou, Medová s mátou, Švestka se skořicí, Okurka s mátou, Hruška s rozmarýnem a Levandule s bezinkou. Všechny limonády pana Karáska jsou nízkokalorické, bez konzervantů. Chuť i barva jsou čistě přírodní.

ˇ          ˇ                                                                                 ˇ                                                                                                               ˇ

ˇ

Kalabria s.r.o.

Brozíkova 329

Kladno

 

 

         ˇ