www.kalabria.cz

www.facebook.com/kalabria1911

info@kalabria.cz

O NÁS

 

Karáskovy limonády a sirupy vycházejí z více než stoleté historie společnosti Kalabria a z hodnot jejího prvorepublikového majitele Josefa Karáska. Naší zásadou je použití přírodních surovin nejvyšší kvality, osvědčených výrobních postupů a místně obvyklých příchutí, v některých případech inovovaných pro 21. století.

 

Přírodní přísady

 

Věříme v pravou chuť přírody. Limonádu i sirupy vyrábíme bez chemikálií a "éček" a sladíme sníženým množstvím cukru. Neobsahují žádná umělá sladidla nebo barviva. Lze je tak bez obav podávat i dětem nebo osobám, které dbají na zdravý životní styl. V sirupech s kousky ovoce si navíc pochutnáte na opravdovém ovoci od českých dodavatelů.

 

Tradiční chuť

 

Ve světě, který nabízí nepřeberné množství chutí, se odlišujeme důrazem na to, v čem jsme vyrůstali a co je nám vlastní - na klasické české chutě inspirované mnohdy zapomenutými recepty z První republiky a inovované pro dnešní moderní dobu. Nenajdete u nás žádnou exotiku, ale zato víte, že do rukou dostáváte příchuť, se kterou nikdy nešlápnete vedle.

 

Stoletá tradice nejen na etiketách

 

Společnost Kalabria byla založena již v roce 1911 a my toto dědictví bereme velmi vážně. Ctíme hodnoty našich předchůdců a snažíme se vyrábět produkty, které by chutnaly i jim a na které by mohli být hrdí.

 

​Láska k řemeslu

 

Ve světě plném digitalizace, automatů a techniky stále věříme v poctivou práci. Sami jsme vybírali správné příchutě. Naše etikety jsou ručně malované. Sami si vaříme a stačíme naše limonády. A sami je s chutí pijeme. 

 

 

 

 

 

 

Kalabria s.r.o.

Brozíkova 329

Kladno

 

 

         ˇ